Věděli jste...

... že profesionální přípravky zakoupené v salonu se Vám mohou zdát drahé. Možná jste ale nevěděli, že Vám vydrží až třikrát déle, než ty maloobchodní. Cena na jednu aplikace je tedy srovnatelná, ale výsledný efekt je u profesionálních výrobků nesrovnatelně lepší. Nepodceňujte proto výběr šamponů a regenerátorů. Myslete přitom na své vlasy!


... že nejen šaty dělají člověka, ale také dobře zvolený moderní účes Vás může změnit k nepoznání. Je sice pravda, že už příroda samotná vybavila ženy obdivuhodnou krásou a půvabem, avšak i ona občas zůstane stát na půli cesty. K dokonalosti Vašeho vzhledu tak třeba chybí jen malý krůček a tím rozhodujícím krůčkem se může stát návštěva našeho salonu.


... že dlouhé vlasy potřebují intenzivnější péči než ty kratší, protože se díky své délce snáze vysušují a pak mají sklon lámat se. Díky speciálním šamponům, kondicionérům, kůrám a hlavně pravidelnému zastřihávání zůstanou hladné, lesklé a zdravé až ke konečkům.


... že při žehlení vlasů žehličkou nikdy nezapomeňte na ochranu proti teplu. Ochranné anti-frizz séra dodají vlasům potřebnou vlhkost a pak ji ve vlasech uzavřou. Tím vlas lépe odolává horku, nevysuší se, nezlomí a výsledný efekt není krepatý.


... že hitem jsou žehličky s keramickými plochami napuštenými vitamínovým kondicionérem,který se při zahřátí rovnoměrně uvolňuje do vlasů.


... že je dobré střídat místo své pěšinky. Ze středu na stranu a naopak. Vlasy u pěšinky pak nebudou působit zplihle. Protože si nestačí zvyknout na svoji polohu.


... že když si budete vlasy mýt večer před spaním probudíte se s hlavou jako ptačí hnízdo. Lepší je když si uděláte na mytí vlasů čas ráno.


... že krátce po mytí jsou vlasy zase zplihlé - sáhněte po produktech, které vlasy nezatíží a naopak jim dodají objem. Také sestříhaný účes působí bohatším, plnějším dojmem. Vlasy se totiž můžou navzajem nadzvedávat.


... že sluneční paprsky po dlouhé šedé zimě lakají a mnozí se jim začali naplno oddávat. Na co se zapomíná jsou vlasy, pro které může být léto velmi zatěžující. Ultrafialové záření, slaná mořská voda a chlór v bazénech vlasy vysušují. Ty pak strácejí lesk a pružnost. Tomu se dá předejít a zabránit speciálně vytvořenými produkty.


Nechte se hýčkat a pečovat o krásu Vašich vlasů...