Maturitní ples vlasové kosmetiky LTM - 12.03.2010

Pozvání na tento ples jsem dostala od mé kamarádky, která mi dva roky po sobě šla modelem na Fotbalovém plese v Klapý. Mileráda jsem nabídku přijala, neboť jsem to považovala za možnost poděkování její účasti v show. I na tomto plese sem prezentovala svou choreografii s názvem "Něco mezi nebem a peklem". Bylo však nutné najít modelku pro výčes česaný na živo, jelikož má původní modelka byla na tomto plese jako maturantka. Celé představení se vydařilo. Poděkování organizátorům opět zajistily dárkové poukazy věnované do tomboly.

Ukázka účesů


Fotbalový ples Dubany - 13.02.2010

Stejně jako loni, jsem i letos dostala možnost prezentovat své kadeřnické schopnosti na Fotbalovém plese v Klapý. Rozhodla jsem se této nabídky využít. Téma, na které přehlídku zaměřit, mě napadlo téměř okamžitě. Nazvala jsem ji "Něco mezi nebem a peklem". Teď už jen zbývalo sehnat dvě čertice - zástupkyně pekelné říše, dva andílky - představitelky Nebe a mažoretku - symbol naší Země. Poprosila jsme kamarádky, zda-li by mi šly modelem a zároveň jsem jim představila svou sestavu, kterou měly nacvičit.

Nastal den konání plesu. Od poledních hodin jsem ruku v ruce s hřebenem, natáčkami a lakem stála před úkolem, načesat své modelky na večerní show. Kulturní dům v Klapý byl nabitý hosty, když moderátor uvedl mou přehlídku. Samotné vystoupení bylo rozděleno do dvou částí. V první děvčata předvedla naučenou choreografii, ve druhé jsem na živo česala extravaganci na odvážně oděné modelce. Ta se po výčesu prošla celým sálem, což byl pro pány zlatý hřeb večera. Jako poděkování organizátorům sloužily dárkové poukazy věnované do tomboly.

Ukázka účesů


Květnová kadeřnická show - 1.05.2009

V pátek 1. 5. 2009 se konala na náměstí v Lovosicích velká kadeřnická show, které jsem se účastnila nejen jako porotkyně, ale i jako aktivní kadeřnice. Celou show moderoval stejně jako v loňském roce pan Jan Přeučil – výborný herec a pedagog, který sršel vtipem a dodal celé akci pohodovou náladu.

Soutěžní účesy vytvořili studenti kadeřnické školy v Litoměřicích. Soutěžilo 6 studentek.Každá modelka měla k dispozici jednu kadeřnici a vlastní kosmetičku. Tentokrát bylo téma účesů antika. Hodnocení soutěžních účesů bylo velmi náročné, neboť práce všech soutěžících byla výborná, nápaditá a vtipná. Já jsem seděla v porotě za kadeřníky a měla tudíž hlavní slovo zejména v této oblasti. Hodnotily se účesy, jejich úprava, vhodnost, barevnost a samozřejmě i doplňující ozdoby, které v náročných účesech většinou nechybí. Důležité bylo i oblečení modelů a jejich vizáž. Jako doplnění celé soutěže se z diváků vybrali dvě dobrovolnice a na místě byli ostříhány, učesány mnou a upraveny kosmetičkou.

Ukázka účesů


Fotbalový ples Dubany - 14.02.2009

V sobotu 14. 2. 2009 se konal v Klapý na sále Dubanský fotbalový ples, jehož nabitý program doplnila má vlastní přehlídka účesů. Prezentaci mé práce mně nabídli organizátoři plesu a já souhlasila, neboť jsem vždy chtěla ukázat, pochlubit se a zkusit tímto projevem nabídnout služby svého vlastního kadeřnického salonu. Předem jsem učesala 5 modelek (kamarádek), které na plese předváděly plesové účesy doplněné plesovými šaty. Na choreografii jsme měli pouze jeden den a celé naše vystoupení bylo rozděleno do dvou částí. Jako první byla přehlídka účesů a druhým bodem byl na místě učesaný extravagantní účes spoře oděné hostesky. Oblečení modelky doplňovalo účes a dívka za svou odvahu a mou práci sklidila velký ohlas a dlouhý potlesk. Což samozřejmě potěšilo nejvíce mě jako autorku a organizátorku celé akce. Za přehlídku jsem sklidila velký potlesk a po přehlídce potěšující zprávy a pochvaly mé práce. Přehlídku účesů doplňovala samozřejmě pečlivě vybraná hudba a drobný komentář moderátora. K poslechu a tanci hrála na plese kapela Pepeto. V tombole samozřejmě nechyběl ani můj dárek – jako poděkování organizátorům za pozvání a to poukaz na stříhání v mém salonu a další slevy.

Ukázka plesových účesů